E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pjesëmarrja Juaj, e nderon institucionin tonë !
Të hënën, USHT-ja promovon godinën e re të Fakultetit të Administratës së Biznesit në Kumanovë
F T E S Ë

Kemi nderin t’ju ftojmë të merrni pjesë në ceremoninë e përurimit të godinës së re të Fakultetit të Administratës së Biznesit të Universitetit Shtetëror të Tetovës në Kumanovë, që do të organizohet më 15 tetor 2012, në orën 12:00, në objektin e ish-Kazermës së qytetit.

Pjesëmarrja Juaj, e nderon institucionin tonë !

Ju mirëpresim...

Data: 15.10.2012
Koha:12:00
Vendi: Ish-Kazerma e qytetit-Kumanovë
Zyra për informim-USHT


Publikuar: 13.10.2012 | 12:38
Lexuar: 1269 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime