E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Futbollistėt me ‘kilometrazh zero’

Publikuar: 13.10.2012 | 17:04
Lexuar: 1107 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Joni (13/10/2012 17:56:22) gabim tek interi obi eshte aktivizuar

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime