E martë, 23.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkėlqejnė karateistėt e rinj  tė  KK “SHKUMBINI” Tetovė

Publikuar: 13.10.2012 | 21:49
Lexuar: 1865 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sabi (15/01/2013 17:33:53) sdsds

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime