E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mbrojtësi i Realit të Madridit, Pepe, lavdëron shokun e tij të skuadrës Cristiano Ronaldon. Lojtari i kombëtares portugeze në një intervistë për “RTP” tha:
Pepe elozhe për RonaldonMbrojtësi i Realit të Madridit, Pepe, lavdëron shokun e tij të skuadrës Cristiano Ronaldon. Lojtari i kombëtares portugeze në një intervistë për “RTP” tha:

“Cristiano është një pikë referimi për Portugalinë. Ai është idhull për shumë persona dhe gjithashtu një lojtar fantastik. Mënyra sesi ai luan për Realin dhe përfaqësuesen, është më e mira në botë. Ronaldo është dhe një njeri i jashtëzakonshëm”.

Publikuar: 15.10.2012 | 08:47
Lexuar: 787 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime