E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jehona e Malėsisė sė Sharrit fitoi ēmimin e parė pėr realizimin mė Origjinal tė Ritualit me Motivet e Punės

Publikuar: 16.10.2012 | 12:48
Lexuar: 1688 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime