E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“E di se do të jetë shumë e vogël. Nuk kam qenë në shumë dasma, por kam qenë në një këtë vikend me 250 të ftuar”.
Halle Berry planifikon një “dasmë shumë të vogël”

Halle Berry ka folur për martesën e saj të ardhshme me aktorin francez Olivier Martinez, duke zbuluar se planifikon një ceremoni “shumë të vogël”.

“E di se do të jetë shumë e vogël. Nuk kam qenë në shumë dasma, por kam qenë në një këtë vikend me 250 të ftuar”.

“Mendova, Wow – pra kjo është dasmë, huh? Kurrë nuk e kam provuar atë, as që kam dashur ta bëj ashtu. As nuk u përpoqa ta kap buketën!”, ka thënë Berry.

Publikuar: 17.10.2012 | 14:45
Lexuar: 994 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime