E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Kam respekt të madh për Juven, një klub që më ka dhënë shumë dhe me të cilin kam fituar dy trofe në Serinë A”, deklaroi fituesi i Kupës së Botës 2006.
Fabio Cannavaro zgjedh Napolin

Fabio Cannavaro pohoi publikisht se do të mbështesë Napolin dhe jo Juventusin kur dy skuadrat me të cilat ka luajtur të përballen mes tyre këtë fundjavë.

“Kam respekt të madh për Juven, një klub që më ka dhënë shumë dhe me të cilin kam fituar dy trofe në Serinë A”, deklaroi fituesi i Kupës së Botës 2006.

Cannavaro argumentoi zgjedhjen e tij duke thënë se është napoletan dhe Napoli është klubi ku ai është rritur dhe pikërisht për këto arsye zemra e tij rreh për ekipin e Mazzarrit. Me Napolin, Fabion e lidh edhe diçka tjetër, që nuk është një arsye me më pak rëndësi. Vëllai i tij Paolo është kapiteni aktual te skuadra napoletane.

Publikuar: 19.10.2012 | 11:52
Lexuar: 903 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime