E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Wright beson se 26 vjeçari ende nuk ka realizuar potencialin e tij të plotë por duhet të paraqitet më mirë në nivelin ndërkombëtar për të përforcuar statusin e tij në mesin e elitës.
Rooney, një prej më të mirëveIsh sulmuesi legjendar i Arsenalit, Ian Wright mendon se Wayne Rooney do të kujtohet në mesin e yjeve si Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi.

Wright beson se 26 vjeçari ende nuk ka realizuar potencialin e tij të plotë por duhet të paraqitet më mirë në nivelin ndërkombëtar për të përforcuar statusin e tij në mesin e elitës.

“Mendoj se ai ka ende mjaft kohë tu tregojë njerëzve se qka është në gjendje të bëjë dhe se e ka vendin në mesin e futbollistëve më të mirë në botë. Mendoj se e meriton duke llogaritur kohën që ka kaluar në lojë dhe presionin me të cilin është përballur nga mosha e re”, deklaroi Wright për Absolute Radio.

Publikuar: 21.10.2012 | 12:56
Lexuar: 759 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime