E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studim monografik pėr poeticėn e lirikės popullore shqiptare

Publikuar: 28.11.2008 | 23:48
Lexuar: 2780 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
anonim (07/10/2009 18:51:59) nuk eshte ajo qe une dua
Iliriana Hoxha (09/09/2010 01:34:26) Dr. Nuhi Vincka, eshte njeri shume i mire, me kulture, por librat e tij nuk me kane pelqyer, ka mangesi ne logjiken rrjedhese te argumntit. Faleminderit! Ky eshte mnedimi im si pedagoge.
lirika (20/09/2011 17:33:02) shume bukur eshte autor i mire me libra te bukura te cilat me lene pa mase pershtypje ti lexoje perseri

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime