E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Drita – Shkėndija  2-2. Portieri i Dritės shėnon autogol ne minutėn e  95 /Foto reportazh/

Publikuar: 21.10.2012 | 20:47
Lexuar: 2394 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bekri shaini (21/10/2012 22:44:41) like drita vec vazhdo

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime