E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori, Prof. Dr. Vullnet Ameti dhe prorektori pėr marrėdhėnie ndėrkombėtare, Prof. Dr. Arbėr Ēeliku qėndruan pėr vizitė nė Universitetin e Oxford-it

Publikuar: 30.10.2012 | 16:57
Lexuar: 2182 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime