E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ajo po përpiqet me të gjitha forcat ta gjejë një mashkull me të cilin do të ndihej mirë. Ajo dëshiron të përjetojë diçka të re dhe thjesht dëshiron të dashurohet sërish. Moore ia ka vënë syrin disa meshkujve dhe shpreson të jetë me ndonjërin nga ta”, ka thënë burimi.
Demi Moore, në kërkim të mashkullitDemi Moore me çdo kusht dëshiron të dashurohet sërish, pas dështimit të martesës së saj me Ashton Kutcher-in. Aktorja 49-vjeçare ka arritur marrëveshje për divorc me Kutcher-in, me të cilin u nda në nëntor të vitit të kaluar pas pesë vitesh së bashku, dhe raportohet pra se është duke kërkuar romancë sërish.

“Ajo po përpiqet me të gjitha forcat ta gjejë një mashkull me të cilin do të ndihej mirë. Ajo dëshiron të përjetojë diçka të re dhe thjesht dëshiron të dashurohet sërish. Moore ia ka vënë syrin disa meshkujve dhe shpreson të jetë me ndonjërin nga ta”, ka thënë burimi.

Publikuar: 31.10.2012 | 10:04
Lexuar: 1387 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime