E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Për dyshen Ronaldo-Mourinho u përfol një ditë më parë se Paris Saint German ofronte 100 mln Euro por sipas mediave franceze sezonin e ardhshëm mund të transferohet vetëm sulmuesi portugez.
PSG mohon zërat mbi C. Ronaldon
“Nuk kam folur me askënd nga Real Madridi. Cristiano Ronaldo është lojtar i madh por i përket Real Madridit.”

Eshtë kjo deklarata e presidentit të PSG-së, Nasser al-Khelaifi i cili u bombardua me pyetje nga gazetarët për këtë çështje pas takimit me Marseille në Kupën e Francës.

Pasi morën një deklaratë të tillë nga numri 1 i klubit parizien, ata nuk munguan të pyesnin edhe Carlo Ancelottin.

“Mourinho dhe C. Ronaldo në Paris? Pyesni gazetarët që kanë dhënë këtë lajm (Gazzetta dello Sport), për mua nuk ka asnjë problem.

Për të folur mbi këtë lojtar nuk mund të them se Ronaldo nuk është i mirë, është fantastik por edhe ne kemi të tillë si Jeremy Menez.”

Për dyshen Ronaldo-Mourinho u përfol një ditë më parë se Paris Saint German ofronte 100 mln Euro por sipas mediave franceze sezonin e ardhshëm mund të transferohet vetëm sulmuesi portugez.

Publikuar: 01.11.2012 | 13:13
Lexuar: 1071 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime