E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Manifestimit qendror i shqiptarëve në Maqedoni për shënimin e 100 vjetorit të pavarësisë dhe të ditës së flamurit kombëtar.
Shkup, manifestimi qendror:
Manifestimit qendror i shqiptarëve në Maqedoni për shënimin e 100 vjetorit të pavarësisë dhe të ditës së flamurit kombëtar. 25 nëntor, salla Boris Trajkovski, Shkup, ora 18:00. Mysafirë nderi: Kryeministrat Sali Berisha & Hashim Thaçi.

Publikuar: 03.11.2012 | 09:31
Lexuar: 5238 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime