E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Problemi i tij e le në telashe trajnerin Tito Vilanova para duelit kundër Celticut të mërkurën në Ligën e Kampionëve, pasi dyshja Carles Puyol dhe Gerard Pique ende nuk janë të gatshëm për lojë.
Barcelona humb edhe AdrianonKriza e lëndimeve vazhdon të përcjell mbrojtjen e Barcelonës. Adriano ka pësuar një dëmtim në muskulin e këmbës së djathtë në ndeshjen kundër Celta Vigos të shtunën në kuadër të xhiros së dhjetë në La Liga, ka njoftuar gjiganti katalan nëpërmjet një komunikate të publikuar në uebfaqen zyrtare të klubit.

Kjo është hera e dytë që braziliani lëndohet gjatë këtij stinori.

Problemi i tij e le në telashe trajnerin Tito Vilanova para duelit kundër Celticut të mërkurën në Ligën e Kampionëve, pasi dyshja Carles Puyol dhe Gerard Pique ende nuk janë të gatshëm për lojë.

Publikuar: 05.11.2012 | 09:47
Lexuar: 820 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime