E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

City, kampion i Premierligës gjendet në pozitën e fundit në Grupin D, pas tri xhirosh me vetëm një pikë kurse të martën mbrëma pret Ajaxin. Mancini ka pranuar se ekipi i tij nuk është ende në mesin e atyre që mund të luftojnë për trofeun e çmueshëm.
Man City s’mund të fitojë Ligën e Kampionëve
Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini ka pranuar se skuadra e tij ende nuk është konkurrente për trofeun e Ligës së Kampionëve.

City, kampion i Premierligës gjendet në pozitën e fundit në Grupin D, pas tri xhirosh me vetëm një pikë kurse të martën mbrëma pret Ajaxin. Mancini ka pranuar se ekipi i tij nuk është ende në mesin e atyre që mund të luftojnë për trofeun e çmueshëm.

“Nuk jemi ende gati të fitojmë Ligën e Kampionëve. Nëse do të ishim gati, do ta pranoja, jam njeri i sinqertë”, deklaroi Mancini gjatë konferencës për shtyp.

Publikuar: 06.11.2012 | 09:40
Lexuar: 630 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime