E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe lidhja me Canalis ndodhi sa hap e mbyll syte...keshtu nje nate korriku te dy rastisin ne te njejtin restorant dhe me pas dalin se bashku prej tij...jashte prisnin paparacet. Kush i lajmeroi ata? Si u arrit te organizohej me aq kujdes ai takim?
Clooney-Canalis, dashuri false?


Elisabetta Canalis dhe George Clooney, mediatikisht pa me te voglin dyshim jane cifti i vitit. Te dy bashke perfaqesojne nje lidhje perfekte estetikisht...

Megjithate dyshimet per vertetesine e dashurise se tyre dhe per homoseksualitetin e George Clooney-t qendrojne.

Asgje nuk dihet me siguri, po fakti qe Clooney here pas here "gjuan" vajza jo fort te njohura ne arenen nderkombetare dhe i merr ato si shoqeruese, ngre nje mije pikepyetje.

Edhe lidhja me Canalis ndodhi sa hap e mbyll syte...keshtu nje nate korriku te dy rastisin ne te njejtin restorant dhe me pas dalin se bashku prej tij...jashte prisnin paparacet. Kush i lajmeroi ata? Si u arrit te organizohej me aq kujdes ai takim?

Me pas te gjithe i mbajne mend shetitjet neper Como me motorr...Canalis e mbeshtetur ne kurrizin e Clooney-t.

Kalojne disa dite dhe e perjavshmja "Chi" publikon nje sherbim te zgjeruar fotografik me nje seri fotosh ekskluzive.

Prej vitesh Clooney ishte hermetik dhe nuk jane pare foto te jetes se tij ne vilen private ne Itali. Pse pikerisht tani u be i mundur, dhunimi i privatesise?

E gjithe kjo histori eshte e mistershme. Po Brad Pitt? Ah, ai pati deklaruar nje detaj 'te sikletshem' per Clooney-n: "Ka ardhur koha qe George te deklaroje gjithe dashurine qe ndjen per te partnerin e tij".

Kalojne disa jave dhe ne Festivalin e Venezia-s, Matt Damon tha: "Do te ishte mire qe George te vinte me te dashurin e vertete"...pas disa ditesh Damon sqaroi se behej fjale vetem per nje batute.

Nderkohe Canalis qendron e heshtur, asnje deklarate, asnje fjale. Ne Rome kane qendruar ne nje hotel me dhoma te ndara, ne media prezantohen dore per dore...po pse nuk japin asnjehere nje te puthur?

Eshte nje histori e vertete dashurie apo false?

Publikuar: 19.10.2009 | 03:30
Lexuar: 1681 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime