E diel, 25.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ish-presidenti kroat Stjepan Mesiq bėhet anėtar nderi i UEJL-sė

Publikuar: 08.11.2012 | 07:48
Lexuar: 1217 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime