E premte, 15.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ballack merr gjobė dhe 1 vit e gjysmė pa patentė

Publikuar: 09.11.2012 | 10:03
Lexuar: 520 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime