E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotot nudo, të cilat janë artistike, janë bërë në kryeqytetin e ftohtë të Uellsit, me shpresën që ato t’u sigurojnë të ardhurat e nevojshme për mamanë e Amy-t, e cila ka një tumor jo të rrezikshëm për jetën.
Studentja, kalendar hot për të shpëtuar mamanë me tumor (FOTO)
Një 21-vjeçare nga Uellsi, e cila studion për biznes, ka vendosur që t’i vijë në ndihmë mamasë së vet, e cila është diagnostifikuar me tumor në kokë.

Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.

Fotot nudo, të cilat janë artistike, janë bërë në kryeqytetin e ftohtë të Uellsit, me shpresën që ato t’u sigurojnë të ardhurat e nevojshme për mamanë e Amy-t, e cila ka një tumor jo të rrezikshëm për jetën.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.
Amy Morfoot, nga Kardifi, për të mbledhur para për kurimin e mamasë së vet, ka bindur disa shoqet e veta, edhe ato studente, që të bëjnë një kalendar provokues.

Publikuar: 09.11.2012 | 13:40
Lexuar: 2841 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime