E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndaj nuk është çudi që Heidi Montag po bën gjithçka që të ekspozojë trupin e saj me forma seksi.
30 mijë dollarë për një trup ëndrrash

Ajo ka paguar një shumë prej 30 mijë dollarësh për të arritur një trup ëndrrash përmes operacioneve plastike.

Ndaj nuk është çudi që Heidi Montag po bën gjithçka që të ekspozojë trupin e saj me forma seksi.

Ylli i televizionit dhe këngëtarja amerikane e pati këtë shans duke pozuar për një set fotosh në Santa Monika.
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag
Heidi Montag

Publikuar: 09.11.2012 | 21:33
Lexuar: 1925 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime