E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Konjanovski nė takim ministror nė Sofje: Maqedonia ėshtė e pėrgatitur qė vullnetin politik ta pasqyrojė nė mekanitzmat konkretė tė SEDM-it

Publikuar: 21.10.2009 | 03:05
Lexuar: 1289 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime