E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Presidenca e BE-sė kundėr kandidaturės sė Toni Blerit

Publikuar: 21.10.2009 | 10:26
Lexuar: 882 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime