E martë, 25.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

UEJL-ja me  turnir tė futsallit shėnoi 100 Vjetorin e Pavarėsisė sė Shqipėrisė

Publikuar: 14.11.2012 | 01:07
Lexuar: 1126 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime