E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktorja spanjolle është personi i zgjedhur nga Campari për kalendarin e tij të 2013. Ja fotografitë për 12 muajt e vitit të ardhshëm.
Penelope Cruz në kalendarin
Penelope Cruz
Penelope Cruz
Penelope Cruz
Penelope Cruz
Penelope Cruz
Penelope Cruz
Penelope Cruz
Penelope Cruz

Publikuar: 14.11.2012 | 13:54
Lexuar: 1376 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime