E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rikthehet Kristiano Ronaldo: Jam gati tė luaj

Publikuar: 24.10.2009 | 02:55
Lexuar: 4854 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
edona (26/04/2012 19:08:23) o ronaldo je shum i miri
nje fotbollis qe me pelqen shum
c.ronaldo
Khalid (13/09/2014 18:54:35) Salam demond

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime