E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ismail Kasumi: Aktrimi pasion dhe profesion jete

Publikuar: 17.11.2012 | 16:32
Lexuar: 1911 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
blero (18/11/2012 21:05:31) Ti vlen kush :-)
Fitore (20/11/2012 01:57:00) « Les grands artistes ont du hasard dans leur talent et du talent dans leur hasard. » et toi tu es un grand Artiste respect.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime