E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Neziri: Nė fshatin Siniēan do tė ndėrtojmė shkollė fillore

Publikuar: 19.11.2012 | 00:12
Lexuar: 2466 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mustaf (15/01/2013 13:28:48) sinican

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime