E hënë, 24.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nisi te sfilonte qe ne moshen 19-vjecare dhe ka qene gruaja e pare me ngjyre qe ka zene vend ne kopertinen e "Vogue". Imazh i shume stilisteve dhe fushatave publicitare, Naomi vjen gjithnje e re dhe e fresket si atehere.
Kur Naomi merrte poza 'hot'

Per Naomi Campbell koha duket se eshte ndalur. Ishte viti 1992 kur ajo ne moshen 22-vjecare pozonte bashke me Madonna-n nudo per revisten "King".

Nisi te sfilonte qe ne moshen 19-vjecare dhe ka qene gruaja e pare me ngjyre qe ka zene vend ne kopertinen e "Vogue". Imazh i shume stilisteve dhe fushatave publicitare, Naomi vjen gjithnje e re dhe e fresket si atehere.

Tani kane dale ne qarkullim fotot kur ajo pozonte nudo me Madonna-n, ne momentet e pergatitjeve per te qene sa me seksi dhe joshese para objektivit...Kush e di c'mendon Naomi sot per to!

Publikuar: 24.10.2009 | 18:32
Lexuar: 5727 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime