E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zėvendėskryeministri Xhaferit pritet nė Tiranė nga kryeministri Berisha dhe presidenti Nishani

Publikuar: 20.11.2012 | 18:51
Lexuar: 785 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime