E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vildane Zeneli imazh i

Publikuar: 23.11.2012 | 07:48
Lexuar: 3058 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
baca_shaq (23/11/2012 10:31:04) TA HANKSHA JASTIKIN ,SE ME TA HANGER PRAPANICEN TUTNA QE TE MBYS E DUHET ME SHKUE NE BURG

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime