E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ylli brazilian Ronaldinho pritet të diskutojë rinovimin e kontratës së tij me Atletico Mineiro gjatë javës së ardhshme.
Ronaldinjo pranë rinovimit në Brazil
Ylli brazilian Ronaldinho pritet të diskutojë rinovimin e kontratës së tij me Atletico Mineiro gjatë javës së ardhshme.

“Nuk mund të konfirmoj rinovimin, por këtu ka kushte për të qëndruar dhe kjo është ajo çfarë ndjejmë. Raporti është shumë i mirë dhe ne të gjithë kemi parakushte për të rinovuar”, ka thënë vëllai dhe agjenti i lojtarit, Roberto Assis.

Publikuar: 24.11.2012 | 09:30
Lexuar: 669 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime