E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lajmin e bëri të ditur rrjeti prestigjoz CNN, që thekson se, ish kampioni i botës në peshat pupël, gjatë natës kishte kaluar dhe një infarkt. Para dy vitesh, Camacho zhvilloi dhe ndeshjen e fundit në karrierën e tij si boksier.
Shuhet Hector “Macho” Camacho
Hector Camacho ndërroi jetë. Ish boksieri 50-vjecar, i cili ndodhej prej dy ditësh në vdekje klinike, nuk arriti të fitojë betejën me vdekjen pasi u plagos rëndë me armë zjarri, para dy ditësh, pranë shtëpisë së tij.

Lajmin e bëri të ditur rrjeti prestigjoz CNN, që thekson se, ish kampioni i botës në peshat pupël, gjatë natës kishte kaluar dhe një infarkt. Para dy vitesh, Camacho zhvilloi dhe ndeshjen e fundit në karrierën e tij si boksier.

Publikuar: 24.11.2012 | 20:16
Lexuar: 804 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime