E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sulltani i Bruneit ka 5.000 automobila

Publikuar: 27.10.2009 | 02:24
Lexuar: 4744 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lorenc (16/11/2009 16:10:07) dua te behem sulltan po deshe me mbo sulltan ma co nji mesazh

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime