E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rihanna e zemėruar me Rita Orėn

Publikuar: 27.11.2012 | 13:44
Lexuar: 1359 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
baca_shaq (28/11/2012 10:19:23) degjo ingjja rihan qa po te tham mos mu perzije ti mue kuq e zi se asht ky simbol i shqiptarve e ji i zuzakve ok

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime