E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Për momentin, mendoj se ka shkuar mirë, por besoj se mund të jem edhe më i dobishëm. Mendoj se mund të shënoj më shumë gola, që ta ndihmoj ekipin dhe të dhuroj asistime. Ndihem mirë në këtë klub dhe synoj të vazhdoj kështu. Na nevojitën më shumë pikë në Premierligë, por besoj se nëse luajmë njëjtë si me Tottenhamin, do t’ia dalim”, tha futbollisti gjerman.
Podolski synon më shumë gola

Sulmuesi i Arsenalit, Lukas Podolski dëshiron të shënojë më shumë gola për ekipin e tij të ri. Përfaqësuesi gjerman shfaqi formë të mirë me ekipin londinez, që kur lëvizi drejt Emirates Stadium nga Kolni gjatë verës që shkoi.

Ish futbollisti i Bayern Munichut ka realizuar 7 gola nga 17 paraqitje me ‘Topçinjtë’.

“Për momentin, mendoj se ka shkuar mirë, por besoj se mund të jem edhe më i dobishëm. Mendoj se mund të shënoj më shumë gola, që ta ndihmoj ekipin dhe të dhuroj asistime. Ndihem mirë në këtë klub dhe synoj të vazhdoj kështu. Na nevojitën më shumë pikë në Premierligë, por besoj se nëse luajmë njëjtë si me Tottenhamin, do t’ia dalim”, tha futbollisti gjerman.

Publikuar: 29.11.2012 | 10:01
Lexuar: 632 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime