E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė shtėpi qė rrotullohet

Publikuar: 29.11.2012 | 15:20
Lexuar: 2656 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
irakli strati (19/11/2013 21:44:40) sa metra katror eshte madheshtore

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime