E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ylli anglez ka hyrë në vitin e fundit të kontartës së tij me gjigantin londinez dhe indikacionet janë se ai do të largohet nga klubi në fund të këtij stinori.
Juventus pas Lampardit
Sipas uebfaqen angleze Metro, Juventus është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Chelseat, Frank Lampard.

Ylli anglez ka hyrë në vitin e fundit të kontartës së tij me gjigantin londinez dhe indikacionet janë se ai do të largohet nga klubi në fund të këtij stinori.

Lampard së fundmi është përmendur si objektiv i disa skuadrave në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kinë dhe Francë, mirëpo sipas Metros, interesim për shërbimet e tij ka shprehur edhe kampioni i Italisë. Pavarësisht moshës 34 vjeç, Lampard vazhdon të çmohet për përvojën e tij.

Publikuar: 03.12.2012 | 09:44
Lexuar: 706 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime