E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Natyrisht se do ta bëja, nëse ai do të ishte i gatshëm tani që është beqar”, ka thënë ajo gjatë intervistës për revistën “Rolling Stone. “Prisni, a është ai i ligjshëm? A mund të shkoj në burg nëse bëj seks me të?”, ka pyetur ajo duke ju referuar moshës së re të Justin-it.
E gatshme për seks me Justin-in

Edhe pse këngëtarja Ke$ha kishte mohuar se dikur kishte bërë seks me këngëtarin Justin Bieber, ajo nuk e ka përjashtuar mundësinë që këtë ta bëj në të ardhmen me yllin e muzikës.

“Natyrisht se do ta bëja, nëse ai do të ishte i gatshëm tani që është beqar”, ka thënë ajo gjatë intervistës për revistën “Rolling Stone. “Prisni, a është ai i ligjshëm? A mund të shkoj në burg nëse bëj seks me të?”, ka pyetur ajo duke ju referuar moshës së re të Justin-it.

Pasi është siguruar që ai tashmë ka mbushur 18 vite, ajo ka shtuar: “Në rregull, do ta bëja. Do të bëja seks me të”. Se a do t’i realizohet kjo ëndërr kësaj këngëtareje, nuk dihet, pasi mediet raportojnë se Justin i është rikthyer sërish të dashurës së tij Selena Gomez.

Publikuar: 03.12.2012 | 10:01
Lexuar: 1117 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime