E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Strugė, skandali seksual! Kėrkojnė ndihmė pėr “t’u shkėputur” nga njėri-tjetri

Publikuar: 03.12.2012 | 13:18
Lexuar: 2203 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime