E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kohën e fundit është shpeshtuar dalja në opinion e porno incizimeve private të të famshmëve, për të cilat pronarët e tyre “tmerrohen” dhe thonë “që janë viktima”. Por, veterania e industrisë pornografike, Jenna Jameson, pohon se ata rrallë janë viktima dhe se ata në të shumtën e rasteve janë iniciator që këto incizime të dalin në qarkullim.
Vetë i publikojnë videot porno

Kohën e fundit është shpeshtuar dalja në opinion e porno incizimeve private të të famshmëve, për të cilat pronarët e tyre “tmerrohen” dhe thonë “që janë viktima”. Por, veterania e industrisë pornografike, Jenna Jameson, pohon se ata rrallë janë viktima dhe se ata në të shumtën e rasteve janë iniciator që këto incizime të dalin në qarkullim.

“Pse njerëzit i incizojnë porno incizimet në shtëpi, i shesin, fitojnë shumë në ta, dhe pastaj gënjejnë se u janë vjedhur dhe se janë viktima?”, tha Jenna Jameson dhe shtoi se “e njeh një femër e cila ishte shtirur se është ‘shumë e mirë’ dhe ‘e ndershme’ dhe pastaj e ka shitur incizimin e saj që të bëhet e njohur”. “Për të tjerat unë vetëm po spekuloj, por që mund të jenë të vërteta”, tha ajo.

Publikuar: 03.12.2012 | 16:07
Lexuar: 2016 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime