E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pamjet janë realizuar në rezervatin MalaMala në Afrikën e Jugut.
Çastet e fundit të një Antilope (FOTO)
Këto janë momentet kur një antilopë tenton të shpëtojë nga dhëmbët e një luaneshe, që i është qepur nga pas.

Madje luanesha tenton ta ngadalësojë atë duke i hipur në shpinë. Të mos ishte se iu sulën edhe disa luanë të tjerë, ndoshta kjo krijesë do kishte shpëtuar. Rezultati ishte një drekë e bollshme për luanët.

Pamjet janë realizuar në rezervatin MalaMala në Afrikën e Jugut.
Çastet e fundit të një Antilope
Çastet e fundit të një Antilope
Çastet e fundit të një Antilope
Çastet e fundit të një Antilope
Çastet e fundit të një Antilope
Çastet e fundit të një Antilope

Publikuar: 03.12.2012 | 19:23
Lexuar: 1951 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime