E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gwen, e cila vitin e kaluar pranoi se stërvitej 5 herë në javë, gjithsesi ka një fizik shumë të tonifikuar edhe pse e ka lënë pasksa pas dore palestrën.
Gwen Stefani i ka lënë ushtrimet
Gwen Stefani është shprehur se nuk stërvitet më si më parë, por duke parë muskujt e barkut të këngëtares kuptojmë se stërvitja e saj vazhdon të jetë e rregullt edhe pse më pak intensive.

Në një intervistë për revistën ‘Marie Claire’, 43-vjeçarja duket në formë të shkëlqyer në setin fotografik. Ajo është shprehur: “Këtë vit nuk bëj më stërvitje si më parë. Trupi im kishte nevojë për pushim.”

Gwen, e cila vitin e kaluar pranoi se stërvitej 5 herë në javë, gjithsesi ka një fizik shumë të tonifikuar edhe pse e ka lënë pasksa pas dore palestrën.

Në intervistë, vokalistja e ‘No Doubt’ foli edhe për martesën e saj me Gavin Rossdale: “Kemi 10 vite të martuar dhe mendoj se është një mrekulli. Është arritja ime më e madhe në jetë.”

Publikuar: 06.12.2012 | 15:51
Lexuar: 967 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime