E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe pse edhe shumë burra shohin bashkë me gratë seritë turke, disa nuk i pëlqejnë aspak dhe ja çfarë bëjnë gjatë kohës së “lirë”
Ja çfarë bëjnë burrat kur gratë e tyre shohin seritë turke (VIDEO)

Ballkani dhe shumë vende të Azisë janë magjepsur nga seritë turke. Veçanërisht gratë.

Edhe pse edhe shumë burra shohin bashkë me gratë seritë turke, disa nuk i pëlqejnë aspak dhe ja çfarë bëjnë gjatë kohës së “lirë” kur gratë e tyre shohin “Sulejmanin e Madhërishëm” ose ndonjë seri tjetër. Yllpress.com ju sjell videon. Shijojeni.

Publikuar: 19.12.2012 | 11:39
Lexuar: 974 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime