E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo po festonte ditëlindjen e 32-të. Dihet që ajo e tepron gjithmonë me veshjen e këtë herë nuk mund të ishte ndryshe.
Gëzuar ditëlindjen Aguilera!
Le të shpresojmë që Christina Aguilera i ka kërkuar Babagjyshit disa rroba të reja për këtë vit të ri.

Një palë të brendshme e një palë pantallona, do të ishin një fillim i mirë, pasi këngëtarja është fotografuar e veshur si mos më keq, me kapucin e Babagjyshit në kokë.

Ajo po festonte ditëlindjen e 32-të. Dihet që ajo e tepron gjithmonë me veshjen e këtë herë nuk mund të ishte ndryshe.

Një bluzë e grisur, varëse ngjyrë argjenti e një pallto e gjatë.
Christina Aguilera

Publikuar: 20.12.2012 | 14:44
Lexuar: 1115 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime