E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Promovohet libri i Dr. Branisllav Sinadinovski, monografi pėr rilindasin Josif Bageri

Publikuar: 21.12.2012 | 12:53
Lexuar: 1361 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
drilon bakija (10/02/2013 02:00:59) ma ne fund erdhi koha qe edhe vepra e bagerit te cmohet por vall a cmohet vendlindja e tij dhe ashte mar ndonje hap qe te ndertohet mos ma teper nje pllak perkujtimore ne ate fshat nuk mjafton qe autoret te mburen me vepren e tij dhe te shkruajn libra por duhet qe te bejn edhe dicka qeter ne lidhje me kete njeri

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime