E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ka qenë në skenë së bashku me këngëtarin Sabri Fejzullahu, duke kënduar një prej këngëve të tyre.
Genta Ismaili zbulon
Genta Ismajli gjatë një xhirimi për festat e fundvitit, duke kërcyer në stilin e saj, ka zbuluar pjesët intime të trupit të saj.

Super energjike në skenë, duke kërcyer e kënduar, Genta pa dashje ka zbuluar pjesët intime të trupit të saj, pasi fustani që kishte veshur, ishte jo komod për trupin e saj.

Ajo ka qenë në skenë së bashku me këngëtarin Sabri Fejzullahu, duke kënduar një prej këngëve të tyre.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja preket nga këto lloj skandale.

Këngëtarja edhe në klipin “Shkune Tunde”, kishte shfaqur trupin e saj në mënyrë tejet eksplicite, aq sa të gjitha televizionet e censuruan videoklipin.

Publikuar: 22.12.2012 | 02:44
Lexuar: 5155 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime