E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komuniteti shqiptar nė Akuila ngre xhami tė re

Publikuar: 22.12.2012 | 17:28
Lexuar: 1535 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Isak (23/12/2012 19:23:44) Zoti ju shperblefte per kontributin cka e kini dhan kjo eshte ardhmerija e juve e jona.
Eselam pershendetje nga Oslo

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime