E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Eliada Ahmeti publikon tė tjera foto nudo

Publikuar: 26.12.2012 | 07:01
Lexuar: 6179 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
tini (22/10/2014 22:20:33) e bukur te ko ke c....taman p.... spo tu toket veq te mire e ki te bardh

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime