E mërkurë, 25.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Festoni festat nėn hiret magjepse tė Nicole Pisarri-t (FOTO)

Publikuar: 26.12.2012 | 11:15
Lexuar: 9432 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
albano (01/06/2013 15:01:22) hi****fare edhe breket edhe sytjenat,o zot I madh sa vullkan duhet te jesh ti ne seks

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime